Hakkımızda

Dünya üzerinde ayak izlerimiz - Mates Yapı
Hakkımızda Mates Yapı

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Şirketimiz; 2005 – 2013 yılları arasında yurtdışı projelerde sırasıyla inşaat mühendisliği, şantiye şefliği, proje müdürlüğü yapmış Tuğberk Esenyel tarafından 2014 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Şirketimiz ana konusu :

  • Her türlü alt ve üst yapı inşaat taahhüt faaliyetlerinin
  • 0-420 kV Enerji üretim, iletim, dağıtım sistemleri
  • Proje taahhüt
  • Test, bakım-onarım ve mühendislik hizmetleri
  • Yenilenebilir enerji konularında proje taahhüt, mühendislik, danışmanlık ve pazarlama hizmetleri

 

faaliyet alanını genişletmiş , anahtar teslimi taahhütlerini, mühendislik ve teknolojik yönünü ön plana çıkararak, yeterli bilgi birikimine sahip mühendis, montaj ve imalat kadrosu ile birlikte, sahip olduğu teknolojinin gerektirdiği makine ekipmanlarıyla zamanında, bütçe dahilinde ve en yüksek kalitede iş teslimi yaparak , sürekli diyalog halinde, müşteri istek ve memnuniyetini en üst düzeyde karşılama ilkesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Şirketimiz kısa bir süre içerisinde; Türkiye’nin uluslararası şirketleri ve devlet kuruluşları ile birlikte çalışarak bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketimiz, sektöründe aranılır ve kalıcı olmak için, faaliyet gösterdiği alanlarda hizmetlerinin en üst düzeyde tutulması bilinci ile; kalite, güvenlik, çevre ve sağlık stratejilerini oluşturmuştur. Şirketimiz bu stratejik hedefler kapsamda;

 

Tam müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, kaliteli ürünler ve kalıcı değere sahip işler yapma, her koşulda mükemmel performans gösterme, sorunları aşmak için devamlı kararlılık gösterme, projelerin zamanında tamamlanmasını sağlama, bütçe hedeflerini karşılama, sıfır kaza, sıfır yaralanma, insanlara ve çevreye sıfır zarar, tesislerinde ve tüm faaliyetlerinde güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarını sağlama, tamamen yasalar, tüzük ve yönetmelikler kapsamında çalışanlarının güvenliğini, sağlığını ve de çevreyi koruma politikalarını ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Faaliyetlerimizi başarı ile sürdürerek, önümüzdeki 10 yıl içinde inşaat ve enerji sektöründe ülkemizin en iyi şirketleri içinde yer almaya çalışacağız.

Misyonumuz

Şirketimiz,  insana saygı,  çevre ve  doğaya saygı, sürekli  diyalog, katılım,  sürekli gelişim, güvenilirlik ve dürüstlük, müşteri memnuniyeti ilkeleri, inşaat ve enerji sektöründeki uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterilerimizin taleplerini tam olarak karşılayacak kaliteli hizmetler sunmaktadır.